Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Kampweg 7 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 900 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kampweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
27 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
18.6 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
19.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
18.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westenschouwen is €660.000. Dat komt neer op circa €3.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKampweg 7 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Westenschouwen. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 303 inwoners per km².
Kampweg 7 is een woonhuis in Westenschouwen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kampweg 7 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Westenschouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westenschouwen in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kampweg 7 in Westenschouwen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kampweg 7: ziekenhuis op 19.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 18.6 km.
Recreatie nabij Westenschouwen: restaurant (0.4 km), cafe (8.1 km).
Een woningrapport voor Kampweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westenschouwen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.