Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
de Kure 10 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 740 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Kure 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
27 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
18.6 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
19.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
18.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westenschouwen is €660.000. Dat komt neer op circa €3.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Kure 10 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Westenschouwen. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 303 inwoners per km².
de Kure 10 is een woonhuis in Westenschouwen, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
de Kure 10 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 740 m². In Westenschouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Kure 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.02 kg/jaar.
De wijk Westenschouwen in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit de Kure 10 in Westenschouwen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Kure 10: ziekenhuis op 19.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 18.6 km.
Recreatie nabij Westenschouwen: restaurant (0.4 km), cafe (8.1 km).