Eengezinswoning, vrijstaande woning Hogeweg 50 A0039 Burgh-Haamstede

Hogeweg 50 A0039, 4328 PH Burgh-Haamstede

76 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Hogeweg 50 A0039 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 368 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
368 m²
Inhoud
283 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 50 A0039

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeweg 50 A0039

Energielabel

Energieklasse
D
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Tuin
Ja (165.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

27.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

17.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

115 Inwoners
65 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
72 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Hogeweg
81% Koopwoningen
95 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hogeweg 50 A0039

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Hogeweg 50 A0039

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeweg 50 A0039?

De prijsindicatie voor Hogeweg 50 A0039 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogeweg is €534.000. Dat komt neer op circa €7.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeweg 50 A0039 zich tot de wijk Hogeweg?

Hogeweg 50 A0039 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 76 m² in de wijk Hogeweg. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeweg 50 A0039?

Hogeweg 50 A0039 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hogeweg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hogeweg 50 A0039 vergeleken met de buurt?

Hogeweg 50 A0039 heeft 76 m² woonoppervlakte en 283 m³ inhoud. Het perceel is 368 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hogeweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogeweg 50 A0039 en wat betekent dat?

Hogeweg 50 A0039 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Hogeweg 50 A0039?

Hogeweg 50 A0039 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 165 m².

Hoe is de woningmarkt in Hogeweg?

De wijk Hogeweg in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogeweg?

Vanuit Hogeweg 50 A0039 in Hogeweg bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 3 km, treinstation op 27.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.