Vrijstaande woning Hogeweg 44 0063 Burgh-Haamstede

Hogeweg 44 0063, 4328 PG Burgh-Haamstede

71 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hogeweg 44 0063 is een vrijstaande woning in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 259 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
259 m²
Inhoud
1988 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 44 0063

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeweg 44 0063

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

27.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

17.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

115 Inwoners
65 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
72 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Hogeweg
81% Koopwoningen
95 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hogeweg 44 0063

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Hogeweg 44 0063

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeweg 44 0063?

De prijsindicatie voor Hogeweg 44 0063 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogeweg is €534.000. Dat komt neer op circa €7.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeweg 44 0063 zich tot de wijk Hogeweg?

Hogeweg 44 0063 is een vrijstaande woning van 71 m² in de wijk Hogeweg. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeweg 44 0063?

Hogeweg 44 0063 is een vrijstaande woning in Hogeweg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hogeweg 44 0063 vergeleken met de buurt?

Hogeweg 44 0063 heeft 71 m² woonoppervlakte en 1988 m³ inhoud. Het perceel is 259 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hogeweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogeweg 44 0063 en wat betekent dat?

Hogeweg 44 0063 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hogeweg 44 0063?

Hogeweg 44 0063 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hogeweg?

De wijk Hogeweg in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogeweg?

Vanuit Hogeweg 44 0063 in Hogeweg bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 3 km, treinstation op 27.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.