Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 1980 m²
Westboutweg 2 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 1980 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westboutweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
29.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
15.5 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
16.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
5.7 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
15.5 kmDe prijsindicatie voor Westboutweg 2 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Kleigebied is €538.000. Dat komt neer op circa €4.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestboutweg 2 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Verspreide huizen in het Kleigebied. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².
Westboutweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Kleigebied, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westboutweg 2 heeft 120 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1980 m². In Verspreide huizen in het Kleigebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westboutweg 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.79 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen in het Kleigebied in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Westboutweg 2 in Verspreide huizen in het Kleigebied bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westboutweg 2: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 15.5 km.