Streetview Jasmijnlaan 10 Burgh-Haamstede

Jasmijnlaan 10, 4328 KR Burgh-Haamstede

109 m² Bouwjaar 1994 4 kamers Label B

Jasmijnlaan 10 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 542 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
542 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jasmijnlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jasmijnlaan 10

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

4.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

32.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

18.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.3 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

405 Inwoners
215 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€845.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Haamstede
80% Koopwoningen
382 Inwoners per km²

Locatie van Jasmijnlaan 10

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Jasmijnlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Jasmijnlaan 10?

De prijsindicatie voor Jasmijnlaan 10 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Dat komt neer op circa €7.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jasmijnlaan 10 zich tot de wijk Nieuw-Haamstede?

Jasmijnlaan 10 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Nieuw-Haamstede. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jasmijnlaan 10?

Jasmijnlaan 10 is een woonhuis in Nieuw-Haamstede, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jasmijnlaan 10 vergeleken met de buurt?

Jasmijnlaan 10 heeft 109 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 542 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nieuw-Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jasmijnlaan 10 en wat betekent dat?

Jasmijnlaan 10 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Jasmijnlaan 10?

Jasmijnlaan 10 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Haamstede?

De wijk Nieuw-Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Haamstede?

Vanuit Jasmijnlaan 10 in Nieuw-Haamstede bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 32.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Haamstede?