Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 692 m²
Torenweg 47 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 692 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Torenweg 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
32.6 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
4.4 kmMiddelbare school
18.3 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
18.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
6.6 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
18.3 kmDe prijsindicatie voor Torenweg 47 ligt rond €1.680.000 tot €1.930.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Dat komt neer op circa €1.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTorenweg 47 is een woonhuis van 692 m² in de wijk Nieuw-Haamstede. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 382 inwoners per km².
Torenweg 47 is een woonhuis in Nieuw-Haamstede, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Torenweg 47 heeft 692 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Torenweg 47 in Nieuw-Haamstede bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 32.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Torenweg 47: ziekenhuis op 18.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 4.4 km, middelbare school op 18.3 km.
Recreatie nabij Nieuw-Haamstede: restaurant (1.3 km), cafe (6.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.680.000 tot €1.930.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.