Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 890 m²
- Kamers
- 6
Deltaweg 4 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 890 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deltaweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
30.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
16 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
16 kmDe prijsindicatie voor Deltaweg 4 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €6.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeltaweg 4 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².
Deltaweg 4 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Deltaweg 4 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 890 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deltaweg 4 heeft 6 kamers.
De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Deltaweg 4 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deltaweg 4: ziekenhuis op 16.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 16 km.
Recreatie nabij Kloosterweg en omgeving: restaurant (1.2 km), cafe (4.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €260.000 tot €310.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.