Streetview Grevelingenlaan 22 Burgh-Haamstede

Grevelingenlaan 22, 4328 EV Burgh-Haamstede

110 m² Bouwjaar 1970 4 kamers Label E

Grevelingenlaan 22 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 1132 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
1132 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Grevelingenlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingenlaan 22

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

535 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€668.000 Gem. woningwaarde Kloosterweg en omgeving
92% Koopwoningen
591 Inwoners per km²

Locatie van Grevelingenlaan 22

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Grevelingenlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingenlaan 22?

De prijsindicatie voor Grevelingenlaan 22 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €6.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingenlaan 22 zich tot de wijk Kloosterweg en omgeving?

Grevelingenlaan 22 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingenlaan 22?

Grevelingenlaan 22 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Grevelingenlaan 22 vergeleken met de buurt?

Grevelingenlaan 22 heeft 110 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 1132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingenlaan 22 en wat betekent dat?

Grevelingenlaan 22 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-07-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grevelingenlaan 22?

Grevelingenlaan 22 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterweg en omgeving?

De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?

Vanuit Grevelingenlaan 22 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.