Bungalow, vrijstaande woning Grevelingenlaan 12 Burgh-Haamstede

Grevelingenlaan 12, 4328 EV Burgh-Haamstede

201 m² Bouwjaar 1972 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Grevelingenlaan 12 is een bungalow, vrijstaande woning in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 838 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
838 m²
Inhoud
881 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Daktype
Zadeldak bedekt met metaal
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Grevelingenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
151.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.1%
CO₂-emissie
21.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

535 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€668.000 Gem. woningwaarde Kloosterweg en omgeving
92% Koopwoningen
591 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grevelingenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Grevelingenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingenlaan 12?

De prijsindicatie voor Grevelingenlaan 12 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €3.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingenlaan 12 zich tot de wijk Kloosterweg en omgeving?

Grevelingenlaan 12 is een bungalow, vrijstaande woning van 201 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingenlaan 12?

Grevelingenlaan 12 is een bungalow, vrijstaande woning in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Grevelingenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Grevelingenlaan 12 heeft 201 m² woonoppervlakte en 881 m³ inhoud. Het perceel is 838 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingenlaan 12 en wat betekent dat?

Grevelingenlaan 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grevelingenlaan 12?

Grevelingenlaan 12 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterweg en omgeving?

De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?