Streetview Hogezoom 20 Burgh-Haamstede

Hogezoom 20, 4328 EG Burgh-Haamstede

158 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 4 slaapkamers Label F

Hogezoom 20 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 1300 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
1300 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hogezoom 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogezoom 20

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

535 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€668.000 Gem. woningwaarde Kloosterweg en omgeving
92% Koopwoningen
591 Inwoners per km²

Locatie van Hogezoom 20

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Hogezoom 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogezoom 20?

De prijsindicatie voor Hogezoom 20 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €4.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogezoom 20 zich tot de wijk Kloosterweg en omgeving?

Hogezoom 20 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogezoom 20?

Hogezoom 20 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hogezoom 20 vergeleken met de buurt?

Hogezoom 20 heeft 158 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 1300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogezoom 20 en wat betekent dat?

Hogezoom 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-03-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hogezoom 20?

Hogezoom 20 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterweg en omgeving?

De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?

Vanuit Hogezoom 20 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.