Streetview Hogezoom 14 Burgh-Haamstede

Hogezoom 14, 4328 EG Burgh-Haamstede

150 m² Bouwjaar 1920 Label C

Hogezoom 14 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 672 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
672 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hogezoom 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogezoom 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
198.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.5%
CO₂-emissie
40.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

29.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

2000 Inwoners
965 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1023 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Haamstede
60% Koopwoningen
1.966 Inwoners per km²

Locatie van Hogezoom 14

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Hogezoom 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogezoom 14?

De gemiddelde woningwaarde in Haamstede is €326.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogezoom 14 zich tot de wijk Haamstede?

Hogezoom 14 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Haamstede. De buurt telt 1.023 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogezoom 14?

Hogezoom 14 is een woonhuis in Haamstede, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hogezoom 14 vergeleken met de buurt?

Hogezoom 14 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 672 m². In Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogezoom 14 en wat betekent dat?

Hogezoom 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Haamstede?

De wijk Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haamstede?

Vanuit Hogezoom 14 in Haamstede bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haamstede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hogezoom 14: ziekenhuis op 15.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 15 km.