Straatbeeld van Noorderweg 9 in Buren

Noorderweg 9, 9164 MR Buren

207 m² Bouwjaar 1997 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Noorderweg 9 is een niet-woning in Buren, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 2402 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
2402 m²
Inhoud
808 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorderweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderweg 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.32 kWh/m²
CO₂-emissie
31.52 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Buren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2,5 km
Vervoer

Treinstation

36,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

16,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,5 km
Gezondheid

Apotheek

2,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

43,6 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,8 km
Cultuur

Bioscoop

41,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Buren

Noorderweg 9 ligt in de buurt Buren in Buren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 755 inwoners en 348 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 400.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 2,5 km tot een huisarts.

755 Inwoners
340 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
348 Woningvoorraad
€400.000 Gem. WOZ-waarde Buren
75% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Noorderweg 9

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Buren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Noorderweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderweg 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buren €400.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderweg 9 zich tot de CBS-buurt Buren?

Noorderweg 9 is een niet-woning van 207 m² in de CBS-buurt Buren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 348 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderweg 9?

Noorderweg 9 is een niet-woning in Buren, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorderweg 9 vergeleken met de buurt?

Noorderweg 9 heeft 207 m² woonoppervlakte en 808 m³ inhoud. Het perceel is 2402 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buren €400.000.

Wat is het energielabel van Noorderweg 9 en wat betekent dat?

Noorderweg 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Buren in Buren (Fryslân) 755 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €400.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 2,5 km tot een huisarts, 36,7 km tot een treinstation, 16,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 43,6 km tot een ziekenhuis, 2,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Buren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Noorderweg 9?

Een woningrapport voor Noorderweg 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Buren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Buren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars