2-onder-1-kapwoning Philips Willem van Oranjestraat 17 Buren

Philips Willem van Oranjestraat 17, 4116 ER Buren

98 m² Bouwjaar 1969 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Philips Willem van Oranjestraat 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Buren, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 296 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
296 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Philips Willem van Oranjestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Philips Willem van Oranjestraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Buren

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

24.1 km

Buurtinformatie in Buren

820 Inwoners
335 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
330 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Buren Tielseweg
67% Koopwoningen
1.935 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Philips Willem van Oranjestraat 17

Vergelijkbare woningen in Buren

Veelgestelde vragen over Philips Willem van Oranjestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Philips Willem van Oranjestraat 17?

De prijsindicatie voor Philips Willem van Oranjestraat 17 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Buren Tielseweg is €336.000. Dat komt neer op circa €3.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Philips Willem van Oranjestraat 17 zich tot de wijk Buren Tielseweg?

Philips Willem van Oranjestraat 17 is een 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Buren Tielseweg. De buurt telt 330 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.935 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Philips Willem van Oranjestraat 17?

Philips Willem van Oranjestraat 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Buren Tielseweg, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Philips Willem van Oranjestraat 17 vergeleken met de buurt?

Philips Willem van Oranjestraat 17 heeft 98 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 296 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buren Tielseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Philips Willem van Oranjestraat 17 en wat betekent dat?

Philips Willem van Oranjestraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Philips Willem van Oranjestraat 17?

Philips Willem van Oranjestraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buren Tielseweg?

De wijk Buren Tielseweg in Buren (Gelderland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.