Vrijstaande woning Beethovenlaan 107 Bunschoten-Spakenburg

Beethovenlaan 107, 3752 WC Bunschoten-Spakenburg

177 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Beethovenlaan 107 is een vrijstaande woning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 524 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
524 m²
Inhoud
674 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beethovenlaan 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenlaan 107

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3260 Inwoners
1215 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1204 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Bikkersvaart
79% Koopwoningen
5.639 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beethovenlaan 107

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Beethovenlaan 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenlaan 107?

De prijsindicatie voor Beethovenlaan 107 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenlaan 107 zich tot de wijk Bikkersvaart?

Beethovenlaan 107 is een vrijstaande woning van 177 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenlaan 107?

Beethovenlaan 107 is een vrijstaande woning in Bikkersvaart, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beethovenlaan 107 vergeleken met de buurt?

Beethovenlaan 107 heeft 177 m² woonoppervlakte en 674 m³ inhoud. Het perceel is 524 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenlaan 107 en wat betekent dat?

Beethovenlaan 107 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beethovenlaan 107?

Beethovenlaan 107 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bikkersvaart?

De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bikkersvaart?

Vanuit Beethovenlaan 107 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.