Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Voorsteven 15 Bunschoten-Spakenburg

Voorsteven 15, 3751 WJ Bunschoten-Spakenburg

166 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Voorsteven 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Voorsteven 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorsteven 15

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
87.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.7%
CO₂-emissie
20.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

1650 Inwoners
640 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Koenraadswetering
69% Koopwoningen
7.534 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorsteven 15

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Voorsteven 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorsteven 15?

De prijsindicatie voor Voorsteven 15 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Koenraadswetering is €430.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorsteven 15 zich tot de wijk Koenraadswetering?

Voorsteven 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 166 m² in de wijk Koenraadswetering. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.534 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorsteven 15?

Voorsteven 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Koenraadswetering, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Voorsteven 15 vergeleken met de buurt?

Voorsteven 15 heeft 166 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Koenraadswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorsteven 15 en wat betekent dat?

Voorsteven 15 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorsteven 15?

Voorsteven 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Koenraadswetering?

De wijk Koenraadswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koenraadswetering?

Vanuit Voorsteven 15 in Koenraadswetering bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.