Geschakelde woning Paulus Potterstraat 4 Bunschoten-Spakenburg

Paulus Potterstraat 4, 3751 VB Bunschoten-Spakenburg

148 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Paulus Potterstraat 4 is een geschakelde woning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 4

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 4?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 4 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €2.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 4 zich tot de wijk Bunschoten?

Paulus Potterstraat 4 is een geschakelde woning van 148 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 4?

Paulus Potterstraat 4 is een geschakelde woning in Bunschoten, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 4 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 4 heeft 148 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 4 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 4?

Paulus Potterstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Paulus Potterstraat 4 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.