2-onder-1-kapwoning J F Kennedylaan 52 Bunnik

J F Kennedylaan 52, 3981 GC Bunnik

168 m² Bouwjaar 1976 7 kamers 5 slaapkamers Label C

J F Kennedylaan 52 is een 2-onder-1-kapwoning in Bunnik, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 225 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €549.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor J F Kennedylaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J F Kennedylaan 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunnik

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Bunnik

6940 Inwoners
3045 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2979 Woningvoorraad
€549.000 Gem. woningwaarde Bunnik
72% Koopwoningen
1.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J F Kennedylaan 52

Vergelijkbare woningen in Bunnik

Veelgestelde vragen over J F Kennedylaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van J F Kennedylaan 52?

De prijsindicatie voor J F Kennedylaan 52 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunnik is €549.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J F Kennedylaan 52 zich tot de wijk Bunnik?

J F Kennedylaan 52 is een 2-onder-1-kapwoning van 168 m² in de wijk Bunnik. De buurt telt 2.979 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J F Kennedylaan 52?

J F Kennedylaan 52 is een 2-onder-1-kapwoning in Bunnik, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is J F Kennedylaan 52 vergeleken met de buurt?

J F Kennedylaan 52 heeft 168 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bunnik ligt de gemiddelde woningwaarde op €549.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J F Kennedylaan 52 en wat betekent dat?

J F Kennedylaan 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J F Kennedylaan 52?

J F Kennedylaan 52 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bunnik?

De wijk Bunnik in Bunnik (Utrecht) kenmerkt zich door 6.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €549.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunnik?

Vanuit J F Kennedylaan 52 in Bunnik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.