Streetview Koningin Emmastraat 13 Budel-Dorplein

Koningin Emmastraat 13, 6024 BE Budel-Dorplein

85 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Koningin Emmastraat 13 is een woonhuis in Budel-Dorplein, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 235 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Koningin Emmastraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Emmastraat 13

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Budel-Dorplein

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Budel-Dorplein

1390 Inwoners
605 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Budel-Dorplein
86% Koopwoningen
1.174 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Emmastraat 13

Vergelijkbare woningen in Budel-Dorplein

Veelgestelde vragen over Koningin Emmastraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Emmastraat 13?

De prijsindicatie voor Koningin Emmastraat 13 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Budel-Dorplein is €322.000. Dat komt neer op circa €3.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Emmastraat 13 zich tot de wijk Budel-Dorplein?

Koningin Emmastraat 13 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Budel-Dorplein. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Emmastraat 13?

Koningin Emmastraat 13 is een woonhuis in Budel-Dorplein, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Emmastraat 13 vergeleken met de buurt?

Koningin Emmastraat 13 heeft 85 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Budel-Dorplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Emmastraat 13 en wat betekent dat?

Koningin Emmastraat 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Koningin Emmastraat 13?

Koningin Emmastraat 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Budel-Dorplein?

De wijk Budel-Dorplein in Budel-Dorplein (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Budel-Dorplein?

Vanuit Koningin Emmastraat 13 in Budel-Dorplein bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 3.4 km.