Streetview Horizonstraat 79 Brunssum

Horizonstraat 79, 6446 SC Brunssum

220 m² Bouwjaar 1959 5 kamers Label F

Horizonstraat 79 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 590 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Horizonstraat 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Horizonstraat 79

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1895 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Zuid
37% Koopwoningen
4.179 Inwoners per km²

Locatie van Horizonstraat 79

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Horizonstraat 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Horizonstraat 79?

De prijsindicatie voor Horizonstraat 79 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horizonstraat 79 zich tot de wijk Treebeek-Zuid?

Horizonstraat 79 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horizonstraat 79?

Horizonstraat 79 is een woonhuis in Treebeek-Zuid, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Horizonstraat 79 vergeleken met de buurt?

Horizonstraat 79 heeft 220 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Horizonstraat 79 en wat betekent dat?

Horizonstraat 79 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Horizonstraat 79?

Horizonstraat 79 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Zuid?

De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Vanuit Horizonstraat 79 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?