Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 273 m²
- Perceeloppervlakte
- 725 m²
Trichterweg 22 A is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 725 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trichterweg 22 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Noord is €251.000. Dat komt neer op circa €919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrichterweg 22 A is een woonhuis van 273 m² in de wijk Treebeek-Noord. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.986 inwoners per km².
Trichterweg 22 A is een woonhuis in Treebeek-Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Trichterweg 22 A heeft 273 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In Treebeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Treebeek-Noord in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Trichterweg 22 A in Treebeek-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trichterweg 22 A: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Treebeek-Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Trichterweg 22 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Treebeek-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.