Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
- Inhoud
- 540 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Trichterweg 87 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 560 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trichterweg 87
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.1 kmDe prijsindicatie voor Trichterweg 87 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Noord is €251.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrichterweg 87 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Treebeek-Noord. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.986 inwoners per km².
Trichterweg 87 is een woonhuis in Treebeek-Noord, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Trichterweg 87 heeft 143 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Treebeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trichterweg 87 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Trichterweg 87 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Treebeek-Noord in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Trichterweg 87 in Treebeek-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trichterweg 87: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.