Streetview Trichterweg 107 C Brunssum

Trichterweg 107 C, 6446 AP Brunssum

161 m² Bouwjaar 2008

Trichterweg 107 C is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 223 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Trichterweg 107 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Brunssum

1510 Inwoners
675 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Noord
86% Koopwoningen
3.986 Inwoners per km²

Locatie van Trichterweg 107 C

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Trichterweg 107 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Trichterweg 107 C?

De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Noord is €251.000. Dat komt neer op circa €1.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trichterweg 107 C zich tot de wijk Treebeek-Noord?

Trichterweg 107 C is een woonhuis van 161 m² in de wijk Treebeek-Noord. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.986 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trichterweg 107 C?

Trichterweg 107 C is een woonhuis in Treebeek-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Trichterweg 107 C vergeleken met de buurt?

Trichterweg 107 C heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 223 m². In Treebeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Noord?

De wijk Treebeek-Noord in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Noord?

Vanuit Trichterweg 107 C in Treebeek-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Treebeek-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Trichterweg 107 C: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Treebeek-Noord?

Recreatie nabij Treebeek-Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Trichterweg 107 C?