2-onder-1-kapwoning Rembrandtstraat 14 Brunssum

Rembrandtstraat 14, 6445 CW Brunssum

107 m² Bouwjaar 2004 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Rembrandtstraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 230 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
574 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Struiken
76% Koopwoningen
1.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtstraat 14

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 14?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 14 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Struiken is €228.000. Dat komt neer op circa €2.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 14 zich tot de wijk De Struiken?

Rembrandtstraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 107 m² in de wijk De Struiken. De buurt telt 574 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 14?

Rembrandtstraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning in De Struiken, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rembrandtstraat 14 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 14 heeft 107 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In De Struiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 14 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 14?

Rembrandtstraat 14 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Struiken?

De wijk De Struiken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Struiken?

Vanuit Rembrandtstraat 14 in De Struiken bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.