Streetview Vondelstraat 83 Brunssum

Vondelstraat 83, 6445 AG Brunssum

123 m² Bouwjaar 1949 Label C

Vondelstraat 83 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 243 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
243 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vondelstraat 83

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.7%
CO₂-emissie
35.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1330 Inwoners
630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde Langenberg
93% Koopwoningen
4.598 Inwoners per km²

Locatie van Vondelstraat 83

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Vondelstraat 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondelstraat 83?

De gemiddelde woningwaarde in Langenberg is €199.000. Dat komt neer op circa €1.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondelstraat 83 zich tot de wijk Langenberg?

Vondelstraat 83 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Langenberg. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondelstraat 83?

Vondelstraat 83 is een woonhuis in Langenberg, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vondelstraat 83 vergeleken met de buurt?

Vondelstraat 83 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 243 m². In Langenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vondelstraat 83 en wat betekent dat?

Vondelstraat 83 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Langenberg?

De wijk Langenberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langenberg?

Vanuit Vondelstraat 83 in Langenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langenberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelstraat 83: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.