Benedenwoning Schildstraat 8 Brunssum

Schildstraat 8, 6444 XM Brunssum

79 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Schildstraat 8 is een benedenwoning in Brunssum, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
616 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schildstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schildstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1420 Inwoners
625 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Op de Vos
79% Koopwoningen
4.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schildstraat 8

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Schildstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Schildstraat 8?

De prijsindicatie voor Schildstraat 8 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Op de Vos is €247.000. Dat komt neer op circa €3.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schildstraat 8 zich tot de wijk Op de Vos?

Schildstraat 8 is een benedenwoning van 79 m² in de wijk Op de Vos. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schildstraat 8?

Schildstraat 8 is een benedenwoning in Op de Vos, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schildstraat 8 vergeleken met de buurt?

Schildstraat 8 heeft 79 m² woonoppervlakte en 616 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Op de Vos ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schildstraat 8 en wat betekent dat?

Schildstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schildstraat 8?

Schildstraat 8 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Op de Vos?

De wijk Op de Vos in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Op de Vos?

Vanuit Schildstraat 8 in Op de Vos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.