Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Valeriusstraat 17 Brunssum

Valeriusstraat 17, 6444 XD Brunssum

101 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Valeriusstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 251 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.64 kg/m²

Tuin
Ja (74.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1420 Inwoners
625 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Op de Vos
79% Koopwoningen
4.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 17

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 17?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 17 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Op de Vos is €247.000. Dat komt neer op circa €2.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 17 zich tot de wijk Op de Vos?

Valeriusstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Op de Vos. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 17?

Valeriusstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Op de Vos, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valeriusstraat 17 vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 17 heeft 101 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Op de Vos ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 17 en wat betekent dat?

Valeriusstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 17?

Valeriusstraat 17 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Op de Vos?

De wijk Op de Vos in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Op de Vos?

Vanuit Valeriusstraat 17 in Op de Vos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.