Streetview Heufkestraat 108 Brunssum

Heufkestraat 108, 6444 GS Brunssum

97 m² Bouwjaar 1926 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Heufkestraat 108 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 244 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Heufkestraat 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heufkestraat 108

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Brunssum

660 Inwoners
375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
372 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Het Heufken
63% Koopwoningen
6.359 Inwoners per km²

Locatie van Heufkestraat 108

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Heufkestraat 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Heufkestraat 108?

De prijsindicatie voor Heufkestraat 108 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Heufken is €183.000. Dat komt neer op circa €1.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heufkestraat 108 zich tot de wijk Het Heufken?

Heufkestraat 108 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Het Heufken. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heufkestraat 108?

Heufkestraat 108 is een woonhuis in Het Heufken, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heufkestraat 108 vergeleken met de buurt?

Heufkestraat 108 heeft 97 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Het Heufken ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heufkestraat 108 en wat betekent dat?

Heufkestraat 108 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heufkestraat 108?

Heufkestraat 108 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Heufken?

De wijk Het Heufken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Heufken?

Vanuit Heufkestraat 108 in Het Heufken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1 km.