2-onder-1-kapwoning Maastrichterstraat 163 Brunssum

Maastrichterstraat 163, 6444 GD Brunssum

165 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 2 slaapkamers Label D

Maastrichterstraat 163 is een 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 243 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Maastrichterstraat 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maastrichterstraat 163

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
201.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1420 Inwoners
625 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Op de Vos
79% Koopwoningen
4.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maastrichterstraat 163

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Maastrichterstraat 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Maastrichterstraat 163?

De prijsindicatie voor Maastrichterstraat 163 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Op de Vos is €247.000. Dat komt neer op circa €1.497 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maastrichterstraat 163 zich tot de wijk Op de Vos?

Maastrichterstraat 163 is een 2-onder-1-kapwoning van 165 m² in de wijk Op de Vos. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maastrichterstraat 163?

Maastrichterstraat 163 is een 2-onder-1-kapwoning in Op de Vos, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maastrichterstraat 163 vergeleken met de buurt?

Maastrichterstraat 163 heeft 165 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Op de Vos ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maastrichterstraat 163 en wat betekent dat?

Maastrichterstraat 163 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maastrichterstraat 163?

Maastrichterstraat 163 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Op de Vos?

De wijk Op de Vos in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Op de Vos?

Vanuit Maastrichterstraat 163 in Op de Vos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.