Landhuis, vrijstaande woning Hazelaar 86 Brunssum

Hazelaar 86, 6444 DL Brunssum

209 m² Bouwjaar 1991 8 kamers 3 slaapkamers Label C

Hazelaar 86 is een landhuis, vrijstaande woning in Brunssum, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 457 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
457 m²
Inhoud
950 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In woonwijk, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hazelaar 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaar 86

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
495 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde De Hemelder
88% Koopwoningen
4.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaar 86

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Hazelaar 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaar 86?

De prijsindicatie voor Hazelaar 86 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hemelder is €317.000. Dat komt neer op circa €1.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaar 86 zich tot de wijk De Hemelder?

Hazelaar 86 is een landhuis, vrijstaande woning van 209 m² in de wijk De Hemelder. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaar 86?

Hazelaar 86 is een landhuis, vrijstaande woning in De Hemelder, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hazelaar 86 vergeleken met de buurt?

Hazelaar 86 heeft 209 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 457 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Hemelder ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaar 86 en wat betekent dat?

Hazelaar 86 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaar 86?

Hazelaar 86 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Hemelder?

De wijk De Hemelder in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Vanuit Hazelaar 86 in De Hemelder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.