Streetview Boskriek 26 Brunssum

Boskriek 26, 6444 DK Brunssum

141 m² Bouwjaar 1994 Label B

Boskriek 26 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boskriek 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boskriek 26

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
495 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde De Hemelder
88% Koopwoningen
4.116 Inwoners per km²

Locatie van Boskriek 26

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Boskriek 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Boskriek 26?

De prijsindicatie voor Boskriek 26 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hemelder is €317.000. Dat komt neer op circa €2.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boskriek 26 zich tot de wijk De Hemelder?

Boskriek 26 is een woonhuis van 141 m² in de wijk De Hemelder. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boskriek 26?

Boskriek 26 is een woonhuis in De Hemelder, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boskriek 26 vergeleken met de buurt?

Boskriek 26 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In De Hemelder ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boskriek 26 en wat betekent dat?

Boskriek 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Hemelder?

De wijk De Hemelder in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Vanuit Boskriek 26 in De Hemelder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boskriek 26: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.3 km.