Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kruisbergstraat 34 Brunssum

Kruisbergstraat 34, 6444 BG Brunssum

138 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Kruisbergstraat 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kruisbergstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbergstraat 34

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Brunssum

1095 Inwoners
545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kruisberg
75% Koopwoningen
4.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruisbergstraat 34

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Kruisbergstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbergstraat 34?

De prijsindicatie voor Kruisbergstraat 34 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruisberg is €207.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbergstraat 34 zich tot de wijk Kruisberg?

Kruisbergstraat 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Kruisberg. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbergstraat 34?

Kruisbergstraat 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kruisberg, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kruisbergstraat 34 vergeleken met de buurt?

Kruisbergstraat 34 heeft 138 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbergstraat 34 en wat betekent dat?

Kruisbergstraat 34 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruisbergstraat 34?

Kruisbergstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kruisberg?

De wijk Kruisberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruisberg?