Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 526 m²
Kruisbergstraat 12 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m² en een perceel van 526 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruisbergstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kruisberg is €207.000. Dat komt neer op circa €831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruisbergstraat 12 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Kruisberg. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.763 inwoners per km².
Kruisbergstraat 12 is een woonhuis in Kruisberg, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kruisbergstraat 12 heeft 249 m² woonoppervlakte. Het perceel is 526 m². In Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kruisberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kruisbergstraat 12 in Kruisberg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruisbergstraat 12: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Kruisberg: restaurant (0.7 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Kruisbergstraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kruisberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1939, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.