Streetview Kruisbergstraat 19 Brunssum

Kruisbergstraat 19, 6444 BC Brunssum

330 m² Bouwjaar 1960 8 kamers Label D

Kruisbergstraat 19 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m², een perceel van 988 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
330 m²
Perceeloppervlakte
988 m²
Inhoud
1500 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kruisbergstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbergstraat 19

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Brunssum

385 Inwoners
195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Achter de Put
72% Koopwoningen
3.160 Inwoners per km²

Locatie van Kruisbergstraat 19

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Kruisbergstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbergstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Achter de Put is €285.000. Dat komt neer op circa €864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbergstraat 19 zich tot de wijk Achter de Put?

Kruisbergstraat 19 is een woonhuis van 330 m² in de wijk Achter de Put. De buurt telt 214 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbergstraat 19?

Kruisbergstraat 19 is een woonhuis in Achter de Put, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruisbergstraat 19 vergeleken met de buurt?

Kruisbergstraat 19 heeft 330 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 988 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Achter de Put ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbergstraat 19 en wat betekent dat?

Kruisbergstraat 19 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Kruisbergstraat 19?

Kruisbergstraat 19 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Achter de Put?

De wijk Achter de Put in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achter de Put?

Vanuit Kruisbergstraat 19 in Achter de Put bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.