Herenhuis, vrijstaande woning Haafheidestraat 3 A Brunssum

Haafheidestraat 3 A, 6443 XR Brunssum

143 m² Bouwjaar 1940 7 kamers 3 slaapkamers Label E

Haafheidestraat 3 A is een herenhuis, vrijstaande woning in Brunssum, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 405 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
629 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Haafheidestraat 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haafheidestraat 3 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Brunssum

1685 Inwoners
785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
786 Woningvoorraad
€182.000 Gem. woningwaarde De Eggen
45% Koopwoningen
4.518 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haafheidestraat 3 A

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Haafheidestraat 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Haafheidestraat 3 A?

De prijsindicatie voor Haafheidestraat 3 A ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eggen is €182.000. Dat komt neer op circa €1.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haafheidestraat 3 A zich tot de wijk De Eggen?

Haafheidestraat 3 A is een herenhuis, vrijstaande woning van 143 m² in de wijk De Eggen. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.518 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haafheidestraat 3 A?

Haafheidestraat 3 A is een herenhuis, vrijstaande woning in De Eggen, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haafheidestraat 3 A vergeleken met de buurt?

Haafheidestraat 3 A heeft 143 m² woonoppervlakte en 629 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Eggen ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haafheidestraat 3 A en wat betekent dat?

Haafheidestraat 3 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Haafheidestraat 3 A?

Haafheidestraat 3 A heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Eggen?

De wijk De Eggen in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eggen?

Vanuit Haafheidestraat 3 A in De Eggen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.