Streetview Pastoor Hagenstraat 16 Brunssum

Pastoor Hagenstraat 16, 6442 BV Brunssum

237 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Pastoor Hagenstraat 16 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 305 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Hagenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Hagenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Brunssum

970 Inwoners
365 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
381 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Oeloven
88% Koopwoningen
2.974 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Hagenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Pastoor Hagenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Hagenstraat 16?

De prijsindicatie voor Pastoor Hagenstraat 16 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Oeloven is €277.000. Dat komt neer op circa €1.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Hagenstraat 16 zich tot de wijk Oeloven?

Pastoor Hagenstraat 16 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Oeloven. De buurt telt 381 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.974 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Hagenstraat 16?

Pastoor Hagenstraat 16 is een woonhuis in Oeloven, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Hagenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Pastoor Hagenstraat 16 heeft 237 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oeloven ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Hagenstraat 16 en wat betekent dat?

Pastoor Hagenstraat 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-11-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Hagenstraat 16?

Pastoor Hagenstraat 16 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oeloven?

De wijk Oeloven in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oeloven?

Vanuit Pastoor Hagenstraat 16 in Oeloven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.