Galerijflat Pastoor Moonenhof 29 Brunssum

Pastoor Moonenhof 29, 6441 DZ Brunssum

67 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Pastoor Moonenhof 29 is een galerijflat in Brunssum, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Moonenhof 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Moonenhof 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

935 Inwoners
535 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
582 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Hofpoel
48% Koopwoningen
6.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Moonenhof 29

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Pastoor Moonenhof 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Moonenhof 29?

De prijsindicatie voor Pastoor Moonenhof 29 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Hofpoel is €192.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Moonenhof 29 zich tot de wijk Hofpoel?

Pastoor Moonenhof 29 is een galerijflat van 67 m² in de wijk Hofpoel. De buurt telt 582 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Moonenhof 29?

Pastoor Moonenhof 29 is een galerijflat in Hofpoel, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Moonenhof 29 vergeleken met de buurt?

Pastoor Moonenhof 29 heeft 67 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hofpoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Moonenhof 29 en wat betekent dat?

Pastoor Moonenhof 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Moonenhof 29?

Pastoor Moonenhof 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hofpoel?

De wijk Hofpoel in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofpoel?

Vanuit Pastoor Moonenhof 29 in Hofpoel bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.