Eengezinswoning, geschakelde woning Hageweg "'t Centrum" 2 Bruinisse

Hageweg "'t Centrum" 2, 4311 NS Bruinisse

70 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Hageweg "'t Centrum" 2 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bruinisse, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
70 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hageweg "'t Centrum" 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hageweg "'t Centrum" 2

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

32.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

10.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Bruinisse

410 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied
94% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hageweg "'t Centrum" 2

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Hageweg "'t Centrum" 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hageweg "'t Centrum" 2?

De prijsindicatie voor Hageweg "'t Centrum" 2 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €8.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hageweg "'t Centrum" 2 zich tot de wijk Recreatiegebied?

Hageweg "'t Centrum" 2 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 70 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hageweg "'t Centrum" 2?

Hageweg "'t Centrum" 2 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Recreatiegebied, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hageweg "'t Centrum" 2 vergeleken met de buurt?

Hageweg "'t Centrum" 2 heeft 70 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Het perceel is 70 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hageweg "'t Centrum" 2 en wat betekent dat?

Hageweg "'t Centrum" 2 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Hageweg "'t Centrum" 2?

Hageweg "'t Centrum" 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied?

De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Recreatiegebied?

Vanuit Hageweg "'t Centrum" 2 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.