Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 782 m²
- Inhoud
- 560 m³
- Kamers
- 5
Grevelingenhout 20 is een woonhuis in Bruinisse, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 782 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grevelingenhout 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
32.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
14.3 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.9 kmRestaurant
1.7 kmCafé
10.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
13.6 kmDe prijsindicatie voor Grevelingenhout 20 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €4.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrevelingenhout 20 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².
Grevelingenhout 20 is een woonhuis in Recreatiegebied, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Grevelingenhout 20 heeft 144 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 782 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grevelingenhout 20 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Grevelingenhout 20 heeft 5 kamers.
De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Grevelingenhout 20 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingenhout 20: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 14.3 km.