Streetview Molenstraat 61 Bruinisse

Molenstraat 61, 4311 EB Bruinisse

262 m² Bouwjaar 1980 Label D

Molenstraat 61 is een woning in Bruinisse, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
262 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 61

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bruinisse

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

10.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.8 km

Buurtinformatie in Bruinisse

3055 Inwoners
1260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1286 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Bruinisse
64% Koopwoningen
4.384 Inwoners per km²

Locatie van Molenstraat 61

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Molenstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 61?

De prijsindicatie voor Molenstraat 61 ligt rond €165.000 tot €215.000. De gemiddelde woningwaarde in Bruinisse is €267.000. Dat komt neer op circa €1.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 61 zich tot de wijk Bruinisse?

Molenstraat 61 is een woning van 262 m² in de wijk Bruinisse. De buurt telt 1.286 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 61?

Molenstraat 61 is een woning in Bruinisse, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenstraat 61 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 61 heeft 262 m² woonoppervlakte. In Bruinisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 61 en wat betekent dat?

Molenstraat 61 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-12-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bruinisse?

De wijk Bruinisse in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bruinisse?

Vanuit Molenstraat 61 in Bruinisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 32.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bruinisse?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 61: ziekenhuis op 13.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.6 km.