Streetview Sint Antoniestraat 4 B Bruchem

Sint Antoniestraat 4 B, 5314 LG Bruchem

170 m² Bouwjaar 2016

Sint Antoniestraat 4 B is een woonhuis in Bruchem, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 4235 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
4235 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sint Antoniestraat 4 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bruchem

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Bruchem

495 Inwoners
175 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
158 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem
86% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Locatie van Sint Antoniestraat 4 B

Vergelijkbare woningen in Bruchem

Veelgestelde vragen over Sint Antoniestraat 4 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Antoniestraat 4 B?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem is €481.000. Dat komt neer op circa €2.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Antoniestraat 4 B zich tot de wijk Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem?

Sint Antoniestraat 4 B is een woonhuis van 170 m² in de wijk Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem. De buurt telt 158 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Antoniestraat 4 B?

Sint Antoniestraat 4 B is een woonhuis in Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Antoniestraat 4 B vergeleken met de buurt?

Sint Antoniestraat 4 B heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4235 m². In Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem?

De wijk Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem in Bruchem (Gelderland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem?

Vanuit Sint Antoniestraat 4 B in Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Antoniestraat 4 B: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.6 km.