Eengezinswoning, vrijstaande woning Nieuwstad 7 Brouwershaven

Nieuwstad 7, 4318 BM Brouwershaven

83 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Nieuwstad 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Brouwershaven, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 461 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
461 m²
Inhoud
294 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstad 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstad 7

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
280.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
492.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
100.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

31.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

10 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Brouwershaven

1185 Inwoners
665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Brouwershaven
69% Koopwoningen
1.728 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwstad 7

Vergelijkbare woningen in Brouwershaven

Veelgestelde vragen over Nieuwstad 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstad 7?

De prijsindicatie voor Nieuwstad 7 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Brouwershaven is €261.000. Dat komt neer op circa €3.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstad 7 zich tot de wijk Brouwershaven?

Nieuwstad 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 83 m² in de wijk Brouwershaven. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.728 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstad 7?

Nieuwstad 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Brouwershaven, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwstad 7 vergeleken met de buurt?

Nieuwstad 7 heeft 83 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Het perceel is 461 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Brouwershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstad 7 en wat betekent dat?

Nieuwstad 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 100.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwstad 7?

Nieuwstad 7 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Brouwershaven?

De wijk Brouwershaven in Brouwershaven (Zeeland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brouwershaven?