Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1653
- Woonoppervlakte
- 380 m²
- Perceeloppervlakte
- 370 m²
Haven Zuidzijde 3 is een woonhuis in Brouwershaven, gebouwd in 1653. De woning heeft een woonoppervlakte van 380 m² en een perceel van 370 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haven Zuidzijde 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
31.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
10 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
4 kmBibliotheek
10 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brouwershaven is €261.000. Dat komt neer op circa €687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaven Zuidzijde 3 is een woonhuis van 380 m² in de wijk Brouwershaven. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.728 inwoners per km².
Haven Zuidzijde 3 is een woonhuis in Brouwershaven, gebouwd in 1653 (373 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haven Zuidzijde 3 heeft 380 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In Brouwershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haven Zuidzijde 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Brouwershaven in Brouwershaven (Zeeland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Haven Zuidzijde 3 in Brouwershaven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 31.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haven Zuidzijde 3: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 10 km.