Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 338 m²
- Perceeloppervlakte
- 34271 m²
- Inhoud
- 1281 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
- Ligging
- Vrij uitzicht
Nieuwe Deventerweg 54 A is een vrijstaande woning in Broekland, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m², een perceel van 34271 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Deventerweg 54 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
5.1 kmHuisarts
4.4 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
4.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
2.2 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
5.9 kmBioscoop
15.8 kmNIEUWE DEVENTERWEG 54 en 54A, BROEKLAND Sfeervol buitenleven in het hart van Salland! In het Sallandse landschap ligt deze karaktervolle…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Broekland is €467.000. Dat komt neer op circa €1.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Deventerweg 54 A is een vrijstaande woning van 338 m² in de wijk Buitengebied Broekland. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².
Nieuwe Deventerweg 54 A is een vrijstaande woning in Buitengebied Broekland, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Deventerweg 54 A heeft 338 m² woonoppervlakte en 1281 m³ inhoud. Het perceel is 34271 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Buitengebied Broekland ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Deventerweg 54 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Nieuwe Deventerweg 54 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Buitengebied Broekland in Broekland (Overijssel) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Nieuwe Deventerweg 54 A in Buitengebied Broekland bereik je: supermarkt op 5.1 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.