Streetview Nieuwe Deventerweg 46 A Broekland

Nieuwe Deventerweg 46 A, 8107 AR Broekland

255 m² Bouwjaar 1950 Label A

Nieuwe Deventerweg 46 A is een woonhuis in Broekland, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en een perceel van 5024 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
5024 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Deventerweg 46 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Deventerweg 46 A

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.8%
CO₂-emissie
31.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Broekland

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

5.1 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Broekland

450 Inwoners
165 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
175 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Broekland
80% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Deventerweg 46 A

Vergelijkbare woningen in Broekland

Veelgestelde vragen over Nieuwe Deventerweg 46 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Deventerweg 46 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Broekland is €467.000. Dat komt neer op circa €1.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Deventerweg 46 A zich tot de wijk Buitengebied Broekland?

Nieuwe Deventerweg 46 A is een woonhuis van 255 m² in de wijk Buitengebied Broekland. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Deventerweg 46 A?

Nieuwe Deventerweg 46 A is een woonhuis in Buitengebied Broekland, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Deventerweg 46 A vergeleken met de buurt?

Nieuwe Deventerweg 46 A heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5024 m². In Buitengebied Broekland ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Deventerweg 46 A en wat betekent dat?

Nieuwe Deventerweg 46 A heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Broekland?

De wijk Buitengebied Broekland in Broekland (Overijssel) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Broekland?

Vanuit Nieuwe Deventerweg 46 A in Buitengebied Broekland bereik je: supermarkt op 5.1 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.