Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 244 m²
- Perceeloppervlakte
- 2040 m²
Wagengouw 7 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m² en een perceel van 2040 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wagengouw 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Wagengouw 7 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWagengouw 7 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Wagengouw 7 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wagengouw 7 heeft 244 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2040 m². In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wagengouw 7 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wagengouw 7: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 5.3 km.
Recreatie nabij Broek in Waterland: restaurant (0.9 km), cafe (4.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €635.000 tot €735.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.