2-onder-1-kapwoning Motorrijtuigstraat 32 Broek in Waterland

Motorrijtuigstraat 32, 1151 DJ Broek in Waterland

143 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 4 slaapkamers Label A

Motorrijtuigstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Broek in Waterland, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
143 m²
Inhoud
143 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_green_area, in_residential_district, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Motorrijtuigstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Motorrijtuigstraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.85
CO₂-emissie
3900.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Broek in Waterland

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Broek in Waterland

2810 Inwoners
1190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€655.000 Gem. woningwaarde Broek in Waterland
70% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Motorrijtuigstraat 32

Vergelijkbare woningen in Broek in Waterland

Veelgestelde vragen over Motorrijtuigstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Motorrijtuigstraat 32?

De prijsindicatie voor Motorrijtuigstraat 32 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €4.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Motorrijtuigstraat 32 zich tot de wijk Broek in Waterland?

Motorrijtuigstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning van 143 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Motorrijtuigstraat 32?

Motorrijtuigstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Broek in Waterland, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Motorrijtuigstraat 32 vergeleken met de buurt?

Motorrijtuigstraat 32 heeft 143 m² woonoppervlakte en 143 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Motorrijtuigstraat 32 en wat betekent dat?

Motorrijtuigstraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3900.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Motorrijtuigstraat 32?

Motorrijtuigstraat 32 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Broek in Waterland?

De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?

Vanuit Motorrijtuigstraat 32 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.