Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 293 m²
Drs. J. van Disweg 10 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drs. J. van Disweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €2.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrs. J. van Disweg 10 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Drs. J. van Disweg 10 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Drs. J. van Disweg 10 heeft 293 m² woonoppervlakte. In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Drs. J. van Disweg 10 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drs. J. van Disweg 10: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 5.3 km.
Recreatie nabij Broek in Waterland: restaurant (0.9 km), cafe (4.9 km).
Een woningrapport voor Drs. J. van Disweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Broek in Waterland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.