Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 477 m²
- Inhoud
- 1829 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Noordmeer 6 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 477 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €654.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordmeer 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
8.6 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
5.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Watergang is €654.000. Dat komt neer op circa €1.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordmeer 6 is een woonhuis van 477 m² in de wijk Watergang. De buurt telt 226 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 141 inwoners per km².
Noordmeer 6 is een woonhuis in Watergang, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordmeer 6 heeft 477 m² woonoppervlakte en 1829 m³ inhoud. Met 10 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Watergang ligt de gemiddelde woningwaarde op €654.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordmeer 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noordmeer 6 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Watergang in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €654.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Noordmeer 6 in Watergang bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordmeer 6: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 4.5 km.