Streetview Cornelis Roelestraat 14 Broek in Waterland

Cornelis Roelestraat 14, 1151 CB Broek in Waterland

168 m² Bouwjaar 1959 Label C

Cornelis Roelestraat 14 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 228 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
228 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Roelestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Roelestraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Broek in Waterland

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Broek in Waterland

2810 Inwoners
1190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€655.000 Gem. woningwaarde Broek in Waterland
70% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Roelestraat 14

Vergelijkbare woningen in Broek in Waterland

Veelgestelde vragen over Cornelis Roelestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Roelestraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €3.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Roelestraat 14 zich tot de wijk Broek in Waterland?

Cornelis Roelestraat 14 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Roelestraat 14?

Cornelis Roelestraat 14 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cornelis Roelestraat 14 vergeleken met de buurt?

Cornelis Roelestraat 14 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 228 m². In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Roelestraat 14 en wat betekent dat?

Cornelis Roelestraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Broek in Waterland?

De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?

Vanuit Cornelis Roelestraat 14 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.